Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií 

OK

Platobné podmienky:

 1. V internetovom obchode topzlato.sk môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:
 • Dobierkou - Slovenská pošta: od 0 – 50 € suma 3,50 € vrátane DPH
 • - Slovenská pošta: od 50 – 250 € suma 4,50 € vrátane DPH
 • Dobierkou - Kuriér: od 0 – 50 € suma 3,50 € vrátane DPH
 • - Kuriér: od 50 – 250 € suma 4,50 € vrátane DPH
 • Pri objednávke nad 250 € musí byt platba vykonaná vopred na účet – poštovné zadarmo

 

 1. V prípade, že si zákazník tovar objedná formou dobierky a tovar si neprevezme, pri ďalšej objednávke mu tovar bude zaslaný až po úhrade danej sumy prevodom na účet.
 2. Sme platcami
 3. Pri platbe vopred Vám po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný Pri tejto platbe je potrebné uviesť ako variabilný symbol č. objednávky, alebo číslo faktúry.
 4. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet v banke:

 

Tatrabanka

č. účtu: 2944024252/ 1100

Pri platbe zo zahraničia:

IBAN: SK2011000000002944024252 BIC/SWIFT code: TATRSKBX

Dodacie podmienky:

Po prijatí platby odošleme tovar s tým, že Vás budeme informovať o termíne dodania.

 1. Predávajúci je povinný doručiť objednávaný tovar kupujúcemu do 7 dní od prijatia objednávky. Ak je pri tovare uvedená poznámka s iným termínom doručenia platí tento termín.
 2. Ak má ponúkaný tovar predávajúci na sklade, uskladnený tovar bude vyexpedovaný zo skladu do 2 pracovných dní. Dodanie objednaného tovaru kupujúcemu trvá podľa zvoleného spôsobu doručenia 1 – 3 pracovné
 3. Pri vyexpedovaní tovaru zo skladu bude kupujúcemu zaslaný V prípade nedoručenia tovaru do 7 dní od zaslania emailu potvrdzujúceho vyexpedovanie, je potrebné kontaktovať predávajúceho emailom na adrese info@topzlato.sk
 4. Povinnosťou kupujúceho je prevziať tovar v mieste, ktoré bolo uvedené v objednávke
 5. V prípade neprevzatia tovaru kupujúcim, ktorý mu bol doručený na adresu uvedenú v objednávke má predávajúci právo požadovať od neho náhradu škody vo výške nákladov súvisiacich s plnením.
 6. Internetový obchod topzlato.sk dodáva svoje produkty prostredníctvom slovenskej pošty a kuriérom. V niektorých prípadoch po dohode so zákazníkom je možný dovoz osobne.

O nás 

Zaoberáme sa predajom drahých kameňov-drahokamov so špecializáciou na Tanzanit, diamantov a polodrahokamov. Venujeme sa aj ručnej výrobe luxusných a umeleckých šperkov.

Používame 14 a 18 karátové zlato resp. platinu v kombinácii s drahými kameňmi a diamantami. V prípade záujmu nás kontaktujte.

Naše služby

 • Doprava zdarma od 50 eur

  Doprava zdarma platí pri platbe vopred

 • Zákaznícka podpora

  Poradíme Vám každý deň v čase
  od 10:00 - 20:00 na tel. čísle +421 948 147 641

 • Darček už pri prvej objednávke 

  10% zľavovú kartu Vám pribalíme do balíčka pri prvom nákupe